top of page
IMG_6785.JPG

Gosia Malinowska-Gdaniec

Gosia zajmuje się nauczaniem języka angielskiego od 2002 roku i posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu kursami, szkoleniu nauczycieli oraz pisaniu materiałów dydaktycznych.

W latach 2017 – 2022 Gosia kierowała kursami dla dzieci w wieku 2-11 lat w British Council Polska, gdzie była odpowiedzialna za projektowanie i rozwój kursów, wprowadzanie nowych materiałów a także za utrzymanie jakości nauczania poprzez rekrutację, szkolenia, obserwacje i zarządzanie nauczycielami oraz asystentami nauczyciela w trzech centrach w Polsce (ok. 950 uczniów, 50 nauczycieli i 20 asystentów.

Gosia posiada dyplom Cambridge English DELTA (Diploma in Teaching English to Speakers of Other Languages) ze specjalizacją nauczania dzieci, a także tytuł magistra filologii angielskiej. Pracując w centrach językowych, przedszkolach, szkołach publicznych i społecznych w Polsce, Irlandii, Wietnamie, Katarze i Omanie, Gosia uczyła dorosłych, dzieci i młodzież na wszystkich poziomach zaawansowania.

Gosia zajmuje się również mentoringiem i szkoleniem nauczycieli, m.in. TYLEC (Teaching Young Learners Extension Certifiate opracowany przez Trinity College w Londynie).

Gosia ukończyła szereg kursów z zakresu zarządzania takich jak:

  • Young Learner Centre Management Course (IH London)

  • Managing Teaching Excellence (BC Lisbon)

oraz studia podyplomowe z zarządzania oświatą Applied Educational Leadership na prestiżowej uczelni University College London (2020). Instytut Edukacji UCL od 9 lat zajmuje pierwsze miejsce w światowym rankingu QS World University Rankings by Subject.

Gosia specjalizuje się w metodyce nauczania dzieci (5-11), zarządzaniu i doskonaleniu kadry nauczycielskiej oraz zarządzaniu zmianą w oświacie.

bottom of page