top of page
Monika Bayer-Berry 1_edited.jpg
Image2_edited.jpg

Agnieszka Lewandowicz-Kęcik

Aga posiada ponad 20-letnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego, szkoleniu nauczycieli oraz pisaniu materiałów dydaktycznych.

Aga współpracuje z renomowanymi szkołami językowymi od 2000 roku a ostatnie 12 lat poświęciła pracy w British Council w Warszawie, gdzie jest odpowiedzialna za prowadzenie kursów, mentoring oraz wspomaganie lektorów w rozwoju ich kwalifikacji. Jako tzw. Level Lead była odpowiedzialna za projektowanie i rozwój materiałów dydaktycznych. W czerwcu 2022, Aga objęła stanowisko Child Protection and Safeguarding Focal Point.

Aga posiada dyplom Cambridge English DELTA (Diploma in Teaching English to Speakers of Other Languages) ze specjalizacją nauczania dzieci, a także tytuł magistra filologii angielskiej. Pracując w kilku centrach językowych, szkołach publicznych i prywatnych w Polsce oraz Wielkiej Brytanii Aga uczyła dorosłych, dzieci i młodzież na wszystkich poziomach zaawansowania. Ponadto, Aga była odpowiedzialna za zarządzanie kursami dla klientów korporacyjnych oraz pracowała jako metodyk.

Aga zajmuje się również szkoleniem nauczycieli, m.in. TYLEC (Teaching Young Learners Extension Certifiate opracowany przez Trinity College w Londynie).  W przeszłości była trenerem CELTA YL Cambridge English.

Aga ukończyła szereg kursów w celu lepszego wspomagania dzieci, młodzieży i dorosłych w ich wzrastaniu i rozwoju, m. in. Anxiety and Mindulness (Glasgow University) czy Safegurading (Level 3).

 Aga prowadziła również liczne webinaria oraz spotkania szkoleniowe dla dużych grup eksperckich.

Specjalizacja w English Support: Mentoring, Metodyczne SOS, Opieka Metodyczna, Szkolenia, Ochrona Praw Dziecka: SOS. 

bottom of page